کسب درآمد از usertesting

usertesting icon

هر شرکتی که وبسایت و نرم افزاری  را که منتشر میکند ،  همیشه این نکته را در نظر دارد که این سایت یا نرم افزار مورد پسند  مشتریانش  باشد  . در این راستا طراحان ui و ux  نقش بسیار کلیدی دارند  که باید طراحی رابط کاربری و  طراحی تجربه کاربری سایت یا نرم افزار را به گونه ای انجام دهند تا مورد رضایت کاربران  قرار بگیرد.

طراحان ui و ux برای این که  به این نکته پی ببرند  که سایت یا نرم افزاری که طراحی کردند کاربر پسند می باشد ،باید آن را از طریق  تعدادی از افراد   تست کنند  تا نقاط قوت و ایرادات کارشان معلوم شود.

سایت usertesting  بعنوان  سایتی که در زمینه تست رابطه کاربری و تجربه کاربری فعالیت میکند، این امکان   را به صاحبان شرکت هایی  که سایت و  نرم افزار مخصوص خود را  طراح  می کنند  ،میدهد تا بتوانند به وسیله افراد مختلف آنها را تست کنند و در ویدیو هایی 20 دقیقه ای ایراداتشان را به آنها بگویند .

سایت usertesting  برای هر کاربر خودش که بتواند با تولید ویدیو های 20  دقیقه ای ،ایرادات و نقاط  قوت سایت ها و نرم افزاریی هایی  که در این  سایت برای تست قرار میگیرند را بگوید حداکثر 10 دلار برای هر ویدیو 20 پرداخت میکند .

متوسط در آمد هرکاربر از تولید ویدیو ها در این  سایت 300 دلار در ماه می باشد ، ولی  مطمعنن در آمد هرکسی بسته به میزان توانایی شخص در بیان ایرادات و  دادن ایده های  حرفه ای به طراحان سایت و نرم افزار ها می تواند افزایش پیدا کند .

شما می توانید با توجه تجربه خودتون در زمینه طراحی ui وux  در کنار کار حرفه ای خودتان  در اوقات بیکاریتان در آمد دلاری داشته  باشید.کسب درآمد از usertesting  نیازمند تسلط به زبان انگلیسی می باشد و شما باید توانایی حرف زدن به انگلیسی در ویدیو ها را داشته باشید

ما در جاپول امکان استفاده از این سایت و  داشتن در آمد دلاری رو برای شما فراهم آوردیم.

داشتن درآمد دلاری

مناسب برای طراحان ui و ux

کسب درآمد از usertesting​

لطفا در صفحه تسویه حساب در  قسمت یادداشت ها
تخصص و تواناییتون را برای ما ارسال نمایید ما در کوتاه ترین زمان ممکن باشما تماس میگیریم

0
زنبیل خرید