ساخت اکانت پی پال

افتتاح حساب پی پال(PayPal)

پی پال یا پی پل (PayPal) ، یکی از بزرگترین سیستم‌های پرداخت آنلاین دنیاست که در سال 2002 شروع به کار نمود .این شرکت با  هدف حذف روش های سنتی انتقال پول و ایجاد راهکاری آسان برای خرید های آنلاین تشکیل شد. دریافت پول از سراسر جهان، انجام تراکنش‌های بین‌المللی، خریدهای اینترنتی و … از جمله کاربردهای پی‌پال می باشد.

کاربران پی پال می‌توانند به راحتی تنها با ساخت اکانت پی پال  پرداخت‌های اینترنتی خود را انجام دهند و تنها با یک ایمیل به نقاط مختلف دنیا پول بفرستند یا برعکس از یکی حساب پی پال دیگر پول دریافت نمایند. این روش پرداخت یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های خرید اینترنتی و دریافت و ارسال تراکنش‌ هاست.

با توجه به گستردگی پی پال شرکت ها و سایت های  زیادی وجود دارد  که از درگاه پی پال استفاده می نمایند و شما می توانید از درگاه پی پال برای انجام پرداخت های استفاده نمایید و همچنین شما می توانید با افتتاح حساب پی پال ، از سایت هایی که امکان کسب درآمد  درآن ها وجود دارد بخواهید که درآمد شما را به این حساب واریز نمایند.

متاسفانه در این مورد باز تحریم ها کار را برای ما سخت تر کرده اند و ما نمی توانیم  به راحتی مثل مردم دیگر سرار دنیا از این سرویس استفاده نماییم و در صورتی که پی پال بفهمد ما از ایران هستیم حساب ما را خواهد بست  ولی همانطور که میدانید پی پال به وجود ما ایرانی ها نیاز دارد ، ما باید راهی بسازیم یا راهی پیدا بکنیم و  جاپول امکان افتتاح حساب در پی پال ایجاد نموده است.

ما در جاپول درنظر داریم با افتتاح حساب پی پل(PayPal) امکان استفاده از این سیستم پرداخت بین المللی برای ایرانیان فراهم بیاوریم.

 

انتقال وجه بین‌المللی

کسب در آمد

خریدهای اینترنتی

ساخت اکانت پی پال

افتتاح حساب پی پال

ویژگی های حساب پی پال​

  • خرید از طریق درگاه پی پال
  • ارسال پول (Send Money) به دیگر حساب های پی پال
  • دریافت پول از سایر اکانت های پی پال
  • پرداخت Invoice های صادر شده توسط سایر کاربران پی پال
  • انتقال پول از حساب بانکی به اکانت پی پال و بالعکس
  • انتقال پول از کارت نقدی یا اعتباری به اکانت پی پال و بالعکس
  • ریفاند بخشی یا کل مبلغ دریافت شده در یک تراکنش
  • ارسال ایمیل موقع انجام تراکنش
  • شارژ سریع
ویزاکارت مالزی جاپول
ویزاکارت و مسترکارت

مناسب برای پرداخت های بین المللی

Asset 8
پرداخت های بین المللی

انجام تمامی پرداخت های بین المللی

account
اکانت سایت های خارجی

افتتاح اکانت در سایت های خارجی

تیم پشتیبانی جاپول آماده پاسخگویی به سوالات شماست...

0
زنبیل خرید