کسب درآمد از سایت فرلینسر(freelancer)

کسب درآمد از سایت فرلینسر (freelancer)

freelancer logo

سایت فریلنسر  (Freenlancer)، یک بازار بین المللی آنلاین است که از طریق آن، کارفرمایان می توانند عناوین شغلی مورد نیازشان را در سایت اعلام کرده تا فریلنسرهایی که از سرتاسر دنیا در این سایت عضو هستند، بسته به علاقه و توامندیشان، بر روی پروژه ی  مورد نظر شروع به کار کنند.

این شرکت در سال 2009در استرالیا توسط مت بری (Matt Barri) بنیان گذاشته شد. ایده وجود داشتن فضایی که کارفرما و کارمند بتوانند به راحتی به یکدیگر دسترسی داشته باشند، بری را به راه اندازی این سایت ترغیب کرد.

سایت فریلنسر (Freenlancer)  بر روی طیف گسترده ای از موضوعات از جمله توسعه وب، نرم افزار، طراحی، نویسندگی، بازاریابی و وارد کردن داده ها تمرکز دارد.

 در حال حاضر فریلنسر دات کام، بیش از 20 میلیون کاربر از 247 کشور دارد. بیشتر کاربران هندی، آمریکایی، فلیپینی، پاکستانی و انگلیسی هستند. 

 

موضوعات اصلی سایت فریلنسر به 3 دسته تقسیم می شوند:
  • آی تی و نرم افزار (IT & Software)
  • طراحی، مدیا و معماری (Design, Media & Architecture)
  • تولید محتوا (Writing & Content)
نحوه کار freelancer.com:

شیوه ی کار سایت فریلنسر به  این گونه است که افراد کارفرما پروژه های خود را درسایت فریلنسر  همراه با مقدار پرداختی خود  و مدت زمان لازم برای  انجام  پروژه ثبت می کنند و فریلنسر میتواند متناسب با با پروژه  مقدار کارمزد خود را به کارفرما پیشنهاد داده و درصورت رسیدن به یک توافق مطلوب ،کار را گرفته و انجام دهد که در این حالت سایت فریلنسر 10 درصد از مبلغ پرداختی را بعنوان کارمزد برمی دارد.

فریلنسر ها می توانند برای دریافت هزینه انجام پروژه از انواع روش های پرداختی مانند پی پال یا ویزاکارت و مسترکارت و… استفاده نمایند.

سایت فریلنسر بدلیل تحریم های موجود برای ایران ،اجازه نمی دهد ایرانی ها در این سایت فعالیت نمایند بنابراین شما برای فعالیت در این سایت نیاز دارید از مشخصات خود در خارج از کشور استفاده نمایید.

جاپول با ارائه راهکار ها و خدمات به شما در کسب درآمد دلاری کمک می کیند لطفا در قسمت ثبت سفارش درخواستتان را برای ما ارسال کنید.

داشتن درآمد دلاری

گرفتن کار متناسب با تخصص

اکانت فریلنسر

کسب درآمد از سایت فرلینسر (freelancer)

لطفا در صفحه تسویه حساب در  قسمت یادداشت ها تخصص و تواناییتون را برای ما ارسال نمایید ما در کوتاه ترین زمان ممکن باهاتون تماس میگیریم

0
زنبیل خرید