کسب درآمد از فایور (fiverr)

FIVERR ICON

سایت فایور( fiverr ) یکی از بزرگ ترین و مشهورترین سایت های فریلنسری است. فریلنسرهایی از سر تا سر جهان، با هر گونه مهارت یا تخصصی می توانند در این پلتفرم ثبت نام کرده، و پروفایلی بسازند که مهارت های آن ها را به خوبی نشان دهد.

 مشتریان فایور صاحبان کسب و کارها، راه اندازان استارت آپ، کارآفرینان و یا هر کسی هستند که نیاز به استخدام یک فرد برای انجام کارهای مختلف داشته باشند.

ایجاد اکانت در سایت فایور کاملا رایگان است. این موضوع یکی از مهم ترین نکات مثبت سایت است که شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای پروفایل ها را نگاه کنید و gig ها را بررسی کنید.

 شما به عنوان یک خریدار فقط هزینه گیگ را می پردازید و برای گیگ های زیر 40 دلار، کارمزد دو دلار است و برای گیگ های بیشتر از 40 دلار، 5 درصد بایستی توسط خریدار پرداخت شود.

برای مثال شما اگر برای یک مطلب در بلاگ باید ده دلار پرداخت کنید، (یک گیگ به ارزش 10 دلار) قبل از آن باید دو دلار به Fiverr به عنوان کارمزد پرداخت کنید.

اگر فروشنده هستید، هزینه کاری که انجام داده اید، پس از پایان کار به شما پرداخت می شود. توجه به این نکته حائز اهمیت است که فقط 80 درصد از کل مبلغ توسط گیگ به شما پرداخت می شود و فایور 20 درصد را به عنوان هزینه کمیسیون برای خود نگه می دارد.

ما در جاپول ،زمینه استفاده و کسب درآمد از فایور (fiverr) را برای شما فراهم آوردیم شما میتوانید از خدمات جاپول برای درآمد زایی در این سایت استفاده نمایید.

داشتن درآمد دلاری

گرفتن کار متناسب با تخصص

کسب درآمد از فایور (fiverr)

لطفا در صفحه تسویه حساب در  قسمت یادداشت ها
تخصص و تواناییتون را برای ما ارسال نمایید ما در کوتاه ترین زمان ممکن باهاتون تماس میگیریم

0
زنبیل خرید