گیفت کارت ویزا و مسترکارت

خرید گیفت کارت ویزا

گیفت کارت ویزا و مسترکارت جاپول

گیفت کارت ویزا و مسترکارت مناسب برای افرادی هست که می خواهند برای انجام  خرید ها و پرداخت های غیرحضوری اقدام کنند . حداقل موجود این گیفت کارت ها 10 دلار میباشد و حداکثر موجودی آنها 500 دلار میباشد شما میتوانید متناسب با نیازتان مقدار موجودی کارت را تعیین کنید و اقدام به خرید این کارت ها  نمایید.

همچنین این کارت های اعتباری مجازی بهترین انتخاب جهت افرادی است که خواهان کارتی برای هدیه دادن به دوستان خود هستند.

 با  کارت های اعتباری مجازی ویزا میتوانید از سایت های بین المللی خرید کنید. اکثر سایت های دنیا گیفت کارت ویزا را میپذیرند.برای مشاهده درگاه ویزا میتوانید تا مرحله پرداخت در سایت مورد نظر پیش بروید و از وجود درگاه ویزا و مستر در سایت مورد نظر اطمینان پیدا کنید و یا جهت اطمینان بیشتر با پشتیبانی سایت یا فروشگاه  مورد نظر تماس حاصل کنید و در مورد امکان پرداخت با کارت های پیش پرداخت شده ( دبیت کارت ) ویزا یا مسترکارت سوال نمایید.

از گیفت کارت های ویزا و مسترکارت برای خرید از سایت های خارجی مثل google play ، پرداخت هزینه وقت سفارت ، ثبت نام آزمون PTE و موارد مشابه اسقتاده می شود. این کارت ها مثل انواع کردیت کارت فیزیکی امکان دریافت حواله سوئیفت ندارند. به همین دلیل از گیفت کارت ها نمی توان برای وریفای اکانت در سایت فریلنسر یا نقد کردن درآمد ارزی استفاده کرد. مورد بعدی ارسال حواله می باشد. برای ارسال حواله نیز نمی توان از کارت مجازی استفاده کرد.

در نظر داشته باشید موجودی کارت  نباید کمتر از 10دلار  وبیشتر از 500 دلار باشد.

شما میتوانید به صورت آنی در عرض چند ساعت این گیفت کارت هارا از سایت جاپول تهیه نمایید.

با 7 سال تاریخ انقضا

بدون فی

انجام پرداخت های آنلاین

تحویل آنی

خرید گیفت کارت ویزا

خرید گیفت کارت ویزا و مسترکارت

لطفا در صفحه تسویه حساب در  قسمت یادداشت ها  مقدار و تعداد گیفت کارتی که میخواهید را وارد نمایید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس میگیریم

ویزاکارت و مسترکارت زراعت بانک جاپول

افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه

ویزاکارت مالزی جاپول

کارت های پریپید دبیت مالزی

تیم پشتیبانی جاپول آماده پاسخگویی به سوالات شماست...

0
زنبیل خرید