کسب درآمد از آپ ورک(upwork)

upwork icon

سایت آپ ورک (upwork) ، یکی از بهترین سایت‌های فریلنسری است که با استفاده از آن می‌توانید درآمد دلاری  داشته باشید، حتی اگر در حال حاضر مشغول به یک کار تمام وقت هستید! فرقی نمی‌کند که در زمینه فریلنسری مبتدی هستید یا حرفه‌ای، قطعاً با استفاده از این پلتفرم می‌توانید تا 1000 دلار درآمد ماهانه داشته باشید.

نحوه ی استفاده از سایت آپورک:

۱) اگر قصد دارید از Upwork به عنوان یک فریلنسر و به عنوان مشتری استفاده کنید، نیازی به ایجاد دو حساب جداگانه ندارید. (توجه به دلیل تحریم حتما مراحل ثبت نام را با فیلترشکن انجام دهید تا IP ایران شناخته نشود)

علاوه بر این، ایجاد دو حساب کاربری منجربه ممنوعیت دائمی استفاده از هر دو حساب می‌شود. بنابراین اگر قبلا در Upwork حساب کاربری دارید، سعی نکنید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. 

اگر دسترسی به حساب قدیمی خود را از دست داده‌اید (برای مثال رمز ورود خود را فراموش کرده‌اید) باید با پشتیبانی support.upwork.com در ارتباط باشید.

۲) مرحله بعدی وارد کردن نام و ایمیل است. نام و نام خانوادگی فقط باید با حروف لاتین (حروف انگلیسی) نوشته شود و با نام شما در گذرنامه مطابقت داشته باشند.

 ممکن است در زمانی خاص، Upwork از شما بخواهد مدارکی را برای تأیید هویت خود در آینده ارائه دهید. در غیر این صورت، لازم است که دقیقاً نام و نام خانوداگی مطابق پاسپورتتان را ارایه دهید (پاسپورت ایرانی مورد قبول است ولی نباید با IP ایران ثبت نام کنید بلکه باید وانمود کنید که مقیم یک کشور دیگر هستید)

۳) رمز عبور باید ۱۶ حرف با LARGE و نمادهای کوچک از الفبای انگلیسی و اعداد باشد. استفاده از نویسه‌های خاص  (٪ # @! …) توصیه نمی‌شود، زیرا ورود به دستگاه‌های تلفن همراه دشوار است. پس از مشخص کردن گذرواژه، Upwork دوباره از شما در مورد نقشی که می‌خواهید در پلتفرم انجام دهید سؤال خواهد کرد : مشتری یا یک فريلنسر آزاد.

۴) بايد ايميل خود را تاييد كنيد. یعنی ایمیل خود را باز کرده و کد وریفای را تایید کنید.

۵) حساب کاربری خود را تکمیل کنید. مانند اطلاعات مربوط به بایوگرافی و تجربه کاری خود از جمله این موراد است. مهم است که اطلاعات معتبری را در مورد خود وارد کنید که مشتریان راغب به همکاری باشند.

۶) سپس مهارت‌های خود را در پروفايل شخصي‌تان وارد نماييد. لازم به ذکر است که اگر برای مهارتی ادعا کردید، سایت Upwork شما را با آزمونی در رابطه به آن مهارت خواهد سنجید.

 به عنوان مثال اگر ادعا کردید گرافیست حرفه‌ای هستید و نرم‌افزاری که بر آن مسلط هستید Photoshope است، شما باید در آزمون مربوط به سوالات Photoshope موفق شوید تا مهارت ادعا شده در اکانت شما ثبت نهایی شود.

۷) هر بار که می‌خواهید وارد سایت Upwork شوید، حتما از فیلترشکن استفاده کنید که مشخص نشود از داخل ایران فعالیت می‌کنید.

۸) لازم است سه یا چهار پروژه را به خوبی انجام رسانید تا اعتبار لازم را برای پروژه‌های سنگینتر کسب کنید. اعتبار شما در اکانتتان ثبت شده و مشتریان می‌توانند آن را ببینند.

۹) پس از آنکه یک پروژه را به اتمام رساندید و مشتری اتمام پروژه را تایید کرد، آنگاه دستمزد شما به حساب اکانتتان در Upwork واریز می‌شود.

 

شما میتوانید با استفاده از خدمات جاپول ، کار  مورد نظر خود را در این سایت پیدا کنید و بصورت دور کاریی متناسب با تخصصتان شروع به درآمد زایی کنید.

 

داشتن درآمد دلاری

گرفتن کار متناسب با تخصص

کسب درآمد از آپ ورک(upwork)

لطفا در صفحه تسویه حساب در  قسمت یادداشت ها
تخصص و تواناییتون را برای ما ارسال نمایید ما در کوتاه ترین زمان ممکن باهاتون تماس میگیریم

0
زنبیل خرید