پرداخت های آنلاین بین المللی

پرداخت های آنلاین ارزی

پرداخت های آنلاین

تا حالا برایتان اتفاق افتاده که بخواهید از سایت های خارجی اقدام به خرید یا پرداخت های آنلاین ارزی نمایید  ولی به دلیل اتصال نبودن سیستم بانکی کشور به سایت های بین المللی موفق به انجام آنها نشده اید .

باتوجه به گستردگی خدمات و سایت های بین المللی ،وجود تحریم  ها همیشه بعنوان یک مانع بزرگ برای ما بوده، که باعث شده ما حتی نتوانیم از کوچکترین و کم هزینه ترین خدمات بین المللی استفاده کنیم .

جاپول با ارائه خدمات پرداخت های بین المللی،  شما را در انجام تراکنش های آنلاین تان همراهی می کند و این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید در هر زمانی پرداخت های آنلاین ارزی تان   را با هزینه ی خیلی مناسب انجام بدهید .

با استفاده از  خدمات پرداخت های بین المللی جاپول شما می توانید هزینه ی شرکت در آزمون های بین المللی ،خرید از فروشگاه های آنلاین(amazon,ebay,google play)  ،پرداخت هزینه سفارت و خرید های درون برنامه ای اپلیکیشن ها را انجام دهید.

فقط کافیست مشخصات پرداختتان را برای ما ارسال کنید  تا ما آنرا در کمترین زمان ممکن برای شما انجام  دهیم.

پرداخت آنی

کمترین هزینه پرداخت

پرداخت های آنلاین ارزی
لطفا در صفحه تسویه حساب در قسمت یادداشت ها در خواست خود را بنویسید و لینک پرداخت را برای ما ارسال نمایید
یا جهت انجام پرداخت ها با ما تماس بگیرید

شما  می توانید با خرید ویزاکارت و مسترکارت های جاپول بدون هیچ نگرانی تمامی تراکنش های آنلاین ارزی  خود را انجام دهید و همچنین می توانید در سفر های خارجی  پرداخت های حضوری خود  از فروشگاه ها را نیز انجام دهید.

ویزاکارت مالزی جاپول

کارت های پریپید دبیت مالزی

ویزاکارت و مسترکارت زراعت بانک جاپول

افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه

گیفت کارت ویزا و مسترکارت جاپول

ویزاکارت و مسترکارت 

تیم پشتیبانی جاپول آماده پاسخگویی به سوالات شماست...

0