خرید ووچر پرفکت مانی و شارژ اکانت

003-checklist

بدون نیاز به
احراز هویت

001-low-cost

کمترین نرخ بازار

001-fast-time

آنی و اتوماتیک

002-tax-free

بدون کارمزد

2 دلار ووچر هدیه برای خرید اول

فروش پرفکت مانی به جاپول

تسویه حساب آنی
بدون کارمزد
بالاترین نرخ بازار
بدون نیاز به احراز هویت
همین الان بفروش

درباره پرفکت مانی بدانیم

پرفکت مانی یک شرکت و سیستمperfect money پرداختی بین المللی همچون پی پال و سایر پلتفرم های پرداختی میباشد که امکان خرید از سایت های خارجی و یا امکان جا به جایی ارز در کشور های مختلف را فراهم میکند و حتی امکان دریافت درآمد ارزی از هر نقطه ای از جهان را برای کاربران خود فراهم میکند.

دلیل محبوبیت پرفکت مانی در ایران به دلیل عدم ایجاد محدودیت این پلتفرم برای کابران ایرانی خود می باشد، ایرانیان می توانند به راحتی از امکانات این پلتفرم استفاده نمایند و حتی این سایت برای راحتی استفاده کاربران ایرانی خود زبان فارسی را نیز به سایت خود اضافه کرده است.

برای استفاده از این سایت می توانید در عرض چند دقیقه اقدام به افتتاح حساب نمایید و از خدمات پرفکت مانی استفاده نمایید .برای انجام پرداخت های خود از طریق پرفکت مانی می توانید اکانت خود را از طریق جاپول بصورت آنی و اتوماتیک شارژ نمایید .

شما حتی می توانید بدون افتتاح حساب در این سایت ، از طریق ووچر پرفکت مانی در سایت های که درگاه پرفکت مانی دارند خرید یا پرداخت مورد نظرتان رو انجام دهید .

ویژگی های پرفکت مانی

درباره پرفکت مانی بدانیم

ووچر پرفکت مانی مانند  یک کارت شارژ یا گیفت کار مجازی است که توسط سایت پرفکت مانی صادر میشود.

نمونه ووچر پرفکت مانی

 

شما می توانید با توجه مقدار موجود در ووچر پرفکت مانی پرداخت مورد نظر خود را انجام دهید و یکی از ویژگی های خوب ووچر پرفکت مانی این است که برای استفاده از آن شما نیاز ندارید تو سایت پرفکت مانی حساب باز کنید .همچنین شما می توانید از ووچر پرفکت مانی برای شارژ اکانت پرفکت مانی تان استفاده کنید .

ووچر پرفکت مانی  دارای یک شماره ووچر 10 رقمی و کد فعال سازی 16 رقمی و مقدار ووچر و تاریخ ایجاد ووچر ، شما برای استفاده از ووچر پرفکت مانی کافی است شماره ووچر و کد فعال سازی را وارد نمایید.

تیم پشتیبانی جاپول آماده پاسخگویی به سوالات شماست...

0
زنبیل خرید