تبلیغ در گوگل

شارژ اکانت گوگل ادز

گوگل ادوردز یا گوگل ادز(google ads) سرویس تبلیغات گوگل هست که با استفاده از آن می توانید کسب و کار آنلاین خود را تبلیغ کنید و در یک مدت خیلی کم به بازدهی بالایی برسید .سرویس گوگل ادز بهترین گزینه برای کسب و کار های نوپا می باشد که میخواهند در کمترین زمان دیده شوند و به نتیجه مطلوبی برسند .

تبلیغ در گوگل ادز بهترین راه برای رسیدن به افرادی هست که  به دنبال محصولات و کسب و کار شما می باشند .تبلیغ در گوگل ادز تنها برای کسب و کار نوپا نیست بلکه بزرگرترین شرکت مثل (amazon,ebay,apple,….) از این سرویس استفاده میکنند.

استفاده از گوگل ادز همانظور که می تواند یک عامل برای رشد کسب کار شما باشد در صورتی که نتوانید درست از آن استفاده نمایید باعث از دست رفتن پولتان می شود پس در صورتی که با این سرویس  آشنایی ندارید تیم جاپول میتواند با مشاوره تخصصی رایگان در خدمت شما باشد.

 

تحریم های موجود باعث شده گوگل به کاربران ایرانی اجازه ندهد (آش نخورده و دهن سوخته) از این سرویس برای تبلیغ استفاده نماییم و ما به آقای گوگل میگویم که ما مشکلات سخت تر از این رو حل کردیم این که چیزی نیست و از این تریبون میخوام به گوگل عزیز بگم درست وزیر مون میگه ما انتخاب کردیم اینجوری باشیم ولی واقعیت یه چیز دیگه ست با ما مهربون باش گوگل جان(be kind with us dear) .

 

سرویس تبلیغ در گوگل جاپول امکان استفاده از این سرویس رو برای شما فراهم آورده و شما میتوانید به راحتی از این سرویس استفاده نمایید و در عرض 3 ساعت سایت خود را در جایگاه اول گوگل ببینید . شما میتوانید برای  پرداخت هزینه این سرویس جاپول استفاده نمایید و اکانت گوگل ادز خود را با لیر ترکیه شارژ نمایید.

بازدهی بالا

هزینه پایین تر

شارژ با لیر ترکیه

0
زنبیل خرید